Menu
  • +(48) 603 219 153
  • gryspol.jozef.gryglewicz@gmail.com
  • Lubań, ul Dolna 12a

O firmie

gryspol_location_foto

Przedsiębiorstwo Gryspol istnieje na rynku od 1993r.Od początku istnienia zajmuje się produkcją oraz sprzedażą pełnych ogrodzeń oraz akcesoriów, elementów służących do cezury posesji. W związku ze zmieniającymi się technologiami i potrzebami klientów firma stale się rozwija, starając się poszerzać i wzbogacać swoją ofertę rynkową.Sukcesywnie wprowadzamy nowe typy siatek, nowoczesne metody produkcyjne, służące podniesieniu trwałości i estetyki wyrobów.


Naszymi odbiorcami są przede wszystkim indywidualni klienci.Staramy się w pełni i rzetelnie spełniać ich oczekiwania i dostarczać wyroby wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb poszczególnych oczekiwań.


W codziennej pracy kierujemy się kilkoma fundamentalnymi zasadami,które zapewniają przedsiębiorstwu stały rozwój, powiększają grono zadowolonych odbiorców, motywują do nieustającego poszukiwania nowych rozwiązań , wzbogacających ofertę firmy Gryspol.Staramy się aby naszą wizytówką była przede wszystkim rzetelność, jakość i terminowość wykonania usługi, pamiętając,że pozornie drobne, ale właściwe działania są początkiem wielkich przedsięwzięć.